15 sjajnih Instagram računa koje će slijediti u 2015. godini

et s njom.



Nova godina, nova si. Ili barem novi Instagram feed. Ako se svaki dan pomalo mučite sa istim tipovima postova na instagramu, sastavili smo popis 15 Instagram računa koje ćete slijediti u 2015. godini. Nema na čemu.







1) @raskalov

Fotografija koju je objavio @raskalov 12. decembra 2014. u 13:52 po pacifičkom vremenu



2) @jamieoliver

Fotografija koju je objavio Jamie Oliver (@jamieoliver) 12. prosinca 2014. u 4:31 ujutro PST



3) @cofeenclothes

Fotografija koju je napisao Coffee N Clothes (@coffeenclothes) 12. prosinca 2014. u 14:25



4) @best_coast

Fotografija objavljena od strane Best Coast (@best_coast) 11. studenog 2014. u 12:22 po PST



5) @nickiminaj

Fotografija koju je objavio Nicki Minaj (@nickiminaj) 12. prosinca 2014. u 14:03



6) @picturesoftext

Fotografija koju je napisao B. J. Novak (@picturesoftext) 10. listopada 2014. u 19:26 PDT



7) @Bdglriri

Objavio badgalriri (@badgalriri) dana 12. prosinca 2014. u 16:41 PST



8) @apartmenttherapy



Fotografija koju je napisao Apartment Therapy (@apartmenttherapy) 11. studenoga 2014. u 17:59 PST



9) @thekitchn

Fotografija koju je objavio The Kitchn (@thekitchn) 11. novembra 2014. u 7:36 sati PST



10) @harrystyles

Fotografija objavljena od @harrystyles dana 11. novembra 2014. u 5:18 sati PST



11) @JackHarries

Fotografija koju je napisao Jackson Harries (@jackharries) 12. prosinca 2014. u 9:46 sati PST



12) @caradelevingne

Fotografija objavila Cara Delevingne (@caradelevingne) 11. studenog 2014. u 7:41 sati PST



13) @theartorialist

Fotografija koju je napisao Scott Schuman (@thesartorialist) 12. prosinca 2014. u 14:09 po PST-u

Još 4 snimke 3. sezone


14) @ohheyitschaz

Fotografija koju je objavio Chaz Rorick (@ohheyitschaz) dana 2. veljače 2014. u 20.39 PST



15) @stirandstrain

Fotografija koju je Elana (@stirandstrain) objavila 11. studenoga 2014. u 8:59 sati PST

Top Članci






Kategorija

Web Serija

Pregled Filma

Charli Xcx

Video

Mi Jednorog

Liga Legendi

Bpas

Apple Music

Zabava Mišljenja

Aussie Hair


Popularni Postovi