RuPaul's Drag Race: ULTIMATIVNI popis kraljičinih računa na društvenim mrežama

Konačan popis za ručke na društvenim mrežama za kraljice koje se najviše šale iz RuPaul's Drag Race.





Rupaul's All Stars 3 je iza ugla što znači da ćemo uskoro započeti novu sezonu otimanja perika, čitanja i epskih bitaka za sinkronizaciju usana. Sada se čini kao prikladno vrijeme da okupimo sve Instagram, Twitter i Snapchat kontakte svih naših omiljenih kraljica kako bismo mogli dobiti sav čaj o najnovijim događanjima.

Redovno izdanje RuPaulova Drag Race očekuje se da će pasti nedugo nakon All Stars 3 i mi ćemo se pobrinuti da ažuriramo ovaj popis nakon što bude objavljen popis novih kraljica.



Trebate još Drag Race utrke u svom životu? Obavezno pogledajte naše intervjue s Biancom Del Rio i Carmen Carrera, kao i druge naše mučne značajke i kvizovi nad ovdje .

Obožavam Delana - Instagram: adoredelano // Twitter: @AdoreDelano // Snapchat: dannynoriega

Acid Betty - Instagram: acidbetty // Twitter: @acidbettyrocks // Snapchat: n/a



Samo - Instagram: ajathekween/ // Twitter: @ajaqueen // Snapchat: ajanyc

Alaska Thunderfuck 5000 - Instagram: theonlyalaska5000 // Twitter: @Alaska5000 // Snapchat: alaskathunder

Alexis Mateo - Instagram: alexismateoofficial // Twitter: @AlexisMateo79 // Snapchat: n/a



Alexis Michelle - Instagram: alexislives // Twitter: @alexislives // Snapchat: alexislives69

Alyssa Edwards - Instagram: alyssaedwards_1 // Twitter: @AlyssaEdwards_1 // Snapchat: jdlj01

Dječji šećer - Instagram: bebezahara // Twitter: @BeBeZaharaBenet // Snapchat: n/a

BenDeLaCreme - Instagram: bendelacreme // Twitter: @bendelacreme // Snapchat: n/a



Bianca Del Rio - Instagram: thebiancadelrio // Twitter: @TheBiancaDelRio // Snapchat: n/a

putem GIPHY


Bob the Drag Queen - Instagram: bobthedragqueen // Twitter: @thatonequeen // Snapchat: bobthedraqueen

Carmen Carrera - Instagram: carmen_carrera // Twitter: @Carmen_Carrera // Snapchat: carmencarrera

Chad Michaels - Instagram: chadmichaelsallstar // Twitter: @chadmichaels1 // Snapchat: n/a

Chi Chi DeVayne - Instagram: chichidevayneofficial // Twitter: @chichidevayne // Snapchat: n/a

Coco Montrese - Instagram: cocomontresediva // Twitter: @cocomontrese // Snapchat: n/a

Courtneyjev zakon - Instagram: courtneyact // Twitter: @courtneyact // Snapchat: courtneyact

Cynthia Lee Fontaine - Instagram: cynthialeefontaine // Twitter: // Snapchat: lee_fontaine

Jezero Darienne - Instagram: dariennelake // Twitter: @dariennelake // Snapchat: dariennelake

Detoksikacija - Instagram: theonlydetox // Twitter: @TheOnlyDetox // Snapchat: detoxicunt

Derrick Barry - Instagram: derrickbarry // Twitter: @DerrickBarry // Snapchat: DerrickBarry

putem GIPHY

Eureka - Instagram: eurekaohara // Twitter: @eurekaohara // Snapchat: n/a

Farrah Moan - Instagram: farrahrized // Twitter: @farrahrized // Snapchat: farrahmoan

Gia Gunn - Instagram: Gia_Gunn // Twitter: @GiaGunn // Snapchat: giagunn

Đumbir min j - Instagram: gingerminj // Twitter: @TheGingerMinj // Snapchat: gingerminj

Ivy Winters - Instagram: ivy_winters // Twitter: @Ivy_Winters // Snapchat: n/a

Jade Jolie - Instagram: missjadejolie // Twitter: @queenjadejolie // Snapchat: n/a

Jaymes Mansfield - Instagram: jaymesmansfield // Twitter: @jaymesmansfield // Snapchat: n/a

Jasmine Masters - Instagram: msjasminemasters // Twitter: @JasMasters76 // Snapchat: n/a

Jiggly Hot - Instagram: jigglycalienteofficial // Twitter: @JigglyCaliente // Snapchat: n/a

Joslyn Fox - Instagram: joslynfox // Twitter: @joslyn_fox // Snapchat: n/a

Jinkx Monsun - Instagram: thejinkx // Twitter: @JinkxMonsoon // Snapchat: TheJinkx

Jujubee - Instagram: jujubeeonline // Twitter: @jujuboston // Snapchat: Jujubee

Katya - Instagram: katya_zamo // Twitter: @katya_zamo // Snapchat: katya.zamo

Kennedy Davenport - Instagram: kennedyddoftx // Twitter: @kennedyddoftx // Snapchat: n/a

Kimchi - Instagram: kimchi_chic // Twitter: @KimChi_Chic // Snapchat: kimchi_chic

Kimora Blac - Instagram: kimorablac // Twitter: @kimorablac // Snapchat: kimorablac

Laganja Estranja - Instagram: laganjaestranja // Twitter: @LaganjaEstranja // Snapchat: officialganja

Latrice Royale - Instagram: latriceroyale // Twitter: @LatriceRoyale // Snapchat: n/a

gospođica slava - Instagram: missfamenyc // Twitter: @missfamenyc // Snapchat: missfamenyc

Ja sam Imfurst - Instagram: mimiimfurst // Twitter: @MimiImfurst // Snapchat: n/a

Mlijeko - Instagram: bigandmilky // Twitter: @bigandmilky // Snapchat: notbigandmilky

Morgan McMichaels - Instagram: morganmcmichaels // Twitter: @morganmcmichaels // Snapchat: morganmcmichael

putem GIPHY

Naomi Smalls - Instagram: naomismalls // Twitter: @naomismallsduh // Snapchat: legs4days69

Nina Bo'nina Brown - Instagram: nina_bonina_brown // Twitter: @atlsexyslim // Snapchat: n/a

Biser - Instagram: pearliaison // Twitter: @pearliaison // Snapchat: n/a

Paprena metvica - Instagram: peppermint247 // Twitter: @peppermint247 // Snapchat: n/a

Phi Phi O'Hara - Instagram: phiphiohara // Twitter: @PhiPhiOhara // Snapchat: PhiPhiOhara

Raja - Instagram: sutanamrull // Twitter: @sutanamrull // Snapchat: sutanraja

Gavran - Instagram: ravenhuntys // Twitter: @RavenHUNTY // Snapchat: n/a

Roxxxy Andrews - Instagram: roxxxyandrews // Twitter: @roxxxyandrews // Snapchat: roxxxyandrews

putem GIPHY

Saša Velur - Instagram: sashavelour // Twitter: @sasha_velour // Snapchat: n/a

Šangela - Instagram: itsshangela // Twitter: @itsShangela // Snapchat: itsShangela

Sharon Needles - Instagram: sharonneedlespgh // Twitter: @SHARON_NEEDLES // Snapchat: sharon-needles

Shea Couleé - Instagram: sheacoulee // Twitter: @SheaCoulee // Snapchat: n/a

Tatianna - Instagram: tatiannagram // Twitter: @TATIANNANOW // Snapchat: n/a

Trinity Taylor - Instagram: trinitythetuck // Twitter: @trinitythetuck // Snapchat: ryantrintaylor

Trixie Mattel - Instagram: trixiemattel // Twitter: @trixiemattel // Snapchat: trixiemattel

putem GIPHY

Thorgy Thor - Instagram: thorgythor // Twitter: @thorgythor // Snapchat: THorgyThorgy

Trojstvo K. Bonet - Instagram: trinitykbonet // Twitter: @trinitykbonet // Snapchat: n/a

Tyra Sanchez - Instagram: tyrasanchez // Twitter: @TyraSanchez // Snapchat: @tyrasanchez

Valentina - Instagram: allaboutvalentina // Twitter: @allofvalentina // Snapchat: n/a

Violet Chachki - Instagram: violetchachki // Twitter: @VioletChachki // Snapchat: violetchachki

Živahan - Instagram: vivaciousnyc // Twitter: @VivaciousNYC // Snapchat: n/a

William Belli - Instagram: willam // Twitter: @willam // Snapchat: willambelli

Oh, i ne zaboravimo naše suce...

RuPaul: - Instagram: rupaulofficial // Twitter: @RuPaul // Snapchat: n/a

Mišelovo lice: - Instagram: michellevisage // Twitter: @michellevisage // Snapchat: michellevisage

Ross Matthews: - Instagram: helloross // Twitter: @helloross // Snapchat: n/a

Carson Kressley: - Instagram: carsonkressley // Twitter: @CarsonKressley // Snapchat: n/a

'Blještavilo i zlato' | RuPaul's Drag Race All Stars 3

Top Članci

Vaš Horoskop Za Sutra
















Kategorija


Popularni Postovi